تولید ۱۵۰۰ تن آسفالت ویژه لکه‌گیری معابر کاشان

تولید ۱۵۰۰ تن آسفالت ویژه لکه‌گیری معابر کاشان

کاشان - شهردار کاشانبا بیا اینکه ۲۰ هزار مترمربع از معابر کاشان با بلوکهای سیمانی مفروش می شود، گفت: هزار و ۵۰۰ تن آسفالت ویژه لکه گیری معابر این شهرستان در سال جاری تولید شد.

سعید ابریشمی راد در گفت و گو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه در سال گذشته قسمت قیر تا چهار برابر افزایش پیدا کرد، اظهار داشت: این افزایش قیمت بسیاری از کارخانجات آسفالت را در شوک فرو برد اما با تأمین چهار میلیارد تومان تأمین نقدینگی و با تولید تقریبی ۲۵ هزار تن آسفالت شهر را از بحران نجات دادیم و آسفالت و لکه گیری‌های مدنظر در سال گذشته انجام شد.

وی با بیان اینکه سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان دو کارخانه آسفالت سازی و بلوک فرش‌ها را در اختیار دارد، افزود: با توجه به شرایط ویژه در سال جاری و بارندگی اخیر در کشور با وجود آنکه کارخانه آسفالت سازی طبق سنوات تا دو ماه ابتدای سال غیر فعال است، در سال اجرای فعالیت کارخانه از ۱۷ فروردین آغاز شد و تاکنون هزار و ۵۰۰ تن آسفالت تولید کردیم.

شهردار کاشان با بیان اینکه این میزان آسفالت در کمتر از یک ماه تولید شده است، ابراز داشت: خوشبختانه با این آسفالت تولیدی توانستیم لکه گیری‌ها و آسفالت لازم برای معابر کاشان را تولید کنیم و اقدامات لازم صورت گرفت و این مهم موجب رضایت شهروندان شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۲۵ هزار تن آسفالت تولید شده است، گفت: از آنجا که قیمت قیر به طور ناگهانی چهار برابر شد سیاستی در پیش گرفتیم تا برخی از معابر شهری شهرستان کاشان را بلوک فرش کنیم و بر همین اساس سه هزار تن سیمان تأمین کردیم و در سال گذشته ۴۰ هزار متر مربع بلوک فرش و جدول تولید کردیم.

۲۰ هزار متر مربع از معابر شهری کاشان با بلوک‌های سیمانی مفروش می‌شود

ابریشمی راد از بلوک فرش کردن معابر شهری به متراژ ۲۰ هزار متر مربع در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: ناجی آباد، پیاده روهای ۱۵ خرداد و خیابان طالقان، کوچه مسجد محمدیان و غیره از جمله معابری است که توسط سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان بلوک فرش شده است.

وی از اجرای پروژه‌های بهسازی و بازآفرینی به میزان ۲.۵ میلیارد تومان در بافت‌های فرسوده شهری خبر داد و افزود: این اقدامات در بازسازی و بازآفرینی گذرهای کاشان انجام شد و در جهت مقاوم سازی، نگهداشت و بهسازی بازار کاشان نیز ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.