کار فردی و جزیره‌ای باید به اقدامات جبهه‌ای تبدیل شود

کار فردی و جزیره‌ای باید به اقدامات جبهه‌ای تبدیل شود

طرقبه- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: کار فردی و جزیره‌ای باید به اقدامات جبهه‌ای تبدیل شود چون امروز دشمن جبهه‌ای فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی شنبه شب در دیدار با فعالان فرهنگی شهرستان طرقبه و شاندیز در محل اداره تبلیغات طرقبه اظهار کرد: امروز جنگ اراده هاست و اگر اراده ملت پولادین باشد هر کاری را می‌توانیم انجام بدهیم لذا عزم خود را برای برافراختن پرچم تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور جزم کنید که این فقط با روحیه انقلابی و جهادی سازگار است.

وی افزود: در شرایط فعلی تشکیل و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مقابل جبهه فرهنگ غرب ضرورت انکار ناپذیری دارد و کار فردی و جزیره‌ای باید به کار جبهه‌ای تبدیل شود چون امروز دشمن کار جبهه‌ای می‌کند و سیاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی جمع کردن و متحد ساختن دغدغه مندان فرهنگی است تا خود این تشکل‌ها و گروه‌ها بتوانند تصمیم بگیرند و فعالیت کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: مسائل فراوانی روی زمین باقی مانده است اما روی قضایا متمرکز شده ایم در حالی که در این برهه باید رویکرد فعالیت‌ها را از قضیه محور به مسأله محور تغییر بدهیم تا بتوانیم در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدامات موثری انجام دهیم.

وی گفت: ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز در سطح شهرستان احساس می‌شود و باید ذیل این هیئت اندیشه ورز که با حضور فعالان فرهنگی شهرستان تشکیل می‌شود کارگروه‌های موضوعی تخصصی ایجاد شود تا با همفکری و هم افزایی بتوان مسائل شهرستان را حل کرد.

صاحبقرانیه تصریح کرد: امروز مجموعه‌های فرهنگی می‌توانند با هم افزایی و تعامل با یکدیگر نیازهای خود را بدون اعتبار مالی رفع کنند و با خدمت رسانی به مجموعه‌های همدیگر از خدمات دیگر تشکل‌ها بهره مند بشوند.

وی تاکید کرد: فعالیت فرهنگی بدون داشتن پیوست اجتماعی کاری خنثی است و ما مکلّف هستیم برای فعالیت‌هایمان در عرصه فرهنگی بسته اجتماعی تعریف کنیم.