نقش ارزنده روابط عمومی در تشریح کارها دولت/ رامسر قطب همایش ها

نقش ارزنده روابط عمومی در تشریح کارها دولت/ رامسر قطب همایش ها

رامسر - فرماندار رامسر از روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای مدیران یاد کرد و گفت: روابط عمومی نقش ارزنده ای در تشریع عملکرد دولت و نظام دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد آزاد شنبه شب در گردهمایی روابط عمومی‌های ادارات شهرستان رامسر با بیان اینکه روابط عمومی‌ها چشم و گوش یک اداره هستند که اقدامات مدیران ادارات را به سمع و نظر مردم می‌رسانند گفت: مجموعه عملکرد روابط عمومی‌ها به عنوان عملکرد شهرستان تلقی می‌شود و به سمع و نظر مردم می‌رسد.

وی افزود: روابط عمومی‌ها اقدامات ادارات را به صورت کامل پوشش می‌دهند که نقش بزرگی در تشریح اقدامات دولت و نظام دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر تصریح کرد: در صحبت کردن قوی و در نوشتن ضعیف هستیم که برای مکتوب کردن باید با برنامه ریزی مناسب اقدام شود.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اقدامات زیادی انجام شد و دستاوردهای بزرگی به دست آوردیم که نتوانستیم آن را به سمع و نظر مردم برسانیم که ظلم بزرگی در حق نظام و انقلاب است.

محمد آزاد با اشاره به اینکه کشور در شرایط خاص اقتصادی قرار دارد که به جهت دشمنی‌های دشمنان در قالب‌های مختلف تحریم‌های ناجوانمردانه سبب مشکلات بزرگی شد گفت: دولت به عنوان قوه مجریه وظیفه دارد در این زمینه تلاش کند تا سبب رضایت مردم شود.

وی افزود،: در بحران سیل اخیر که در چندین استان اتفاق افتاد نظام و دولت توانست مدیریت خوب خود را به مردم نشان دهد.

فرماندار رامسر خاطر نشان کرد: در شرایط سخت اقتصادی کارهای بزرگی انجام می‌شود و استاندار معاونین و مدیران کل تلاش زیادی نسبت به انجام پروژه‌ها و حل مشکلات مردم دارند.

وی افزود: اصحاب رسانه به عنوان افرادی هستند که در کنار دستگاه‌های اجرایی در حال خدمت رسانی هستند که باید نهایت استفاده را از آنها ببریم.

رامسر قطب سمینارها و همایش‌ها است

عباس مهدوی مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران با بیان اینکه رامسر قلب سمینارها و همایش‌ها است گفت: فرماندار رامسر کارهای بزرگی انجام داده و روابط عمومی فرمانداری رامسر پیشتاز روابط عمومی‌های استان مازندران است.

وی افزود: فرمانداری رامسر روابط عمومی خوبی دارد و رامسر در صدر روابط عمومی‌های استان مازندران قرار دارد.

مهدوی گفت: روابط عمومی‌ها به توسعه شهرستان کمک کنند و در بخش خبر آن چنان نیازی به روابط عمومی نیست بلکه باید به توسعه رامسر کمک کنند امااز داشته‌ها در رامسر استفاده بهینه نشده است و باید کمک کنیم نگاه‌ها به رامسر متفاوت شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران تصریح کرد: هنوز گزارش خوبی در بخش کشاورزی از گل گاو زبان ندیدم و برگزاری جشنواره‌ها باید سبب درآمدزایی در شهرستان شود.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها خبرها را با روایتی خوب از فرصت‌های خوب شهرستان رامسر معرفی کنند افزود: در سیل اخیر استاندار مازندران کمترین آسیب را دید و از فرصت‌های خوب توسط روابط عمومی‌ها استفاده کردیم و شورای رسانه‌ای دولت نوشت مازندران در بخش اطلاع رسانی سیل بسیار موفق عمل کرد.

مهدوی خاطر نشان کرد: رسانه‌های رامسر هنوز هیچ گزارشی از خواهر خوانده‌های این شهر منتشر نکردند که امیدوارم در آینده تحولاتی در روند اطلاع رسانی ایجاد شود.