سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری حمایت می شود

سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری حمایت می شود

شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان چهارمحال و بختیاری در بخش های مختلف حمایت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، اقبال عباسی شامگاه شنبه در شورای گفت و گوی بخش خصوصی دولت با اشاره به اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان چهارمحال و بختیاری در بخش‌های مختلف حمایت می‌شود، اظهار داشت: از تمام ظرفیت‌های برای ارتقای بخش تولید خدمات در این استان استفاده می‌شود.

وی بیان کرد: بخش خصوصی ظرفیت‌های بسیار بزرگ و ارزشمندی برای توسعه استان دارد که باید از این ظرفیت‌ها در مسیر توسعه استان بهره گیری کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ورود بخش خصوصی به استان زمینه ساز توسعه و پیشرفت چهارمحال و بختیاری می‌شود و این امر موجب ایجاد اشتغال در بخش‌های مختلف می‌شود.

ایجاد فرصت‌های شغلی با بهره گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها استان در دستور کار است

وی ادامه داد: رونق بخش تولید با ورود بخش خصوصی محقق می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری از مهمترین اولویت‌ها و اهداف مدیران در چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: ایجاد فرصت‌های شغلی با بهره گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان در دستور کار است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال بختیاری ظرفیت‌های بیشمار برای سرمایه گذاری دارد که دولت از سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف این استان حمایت می‌کند.

وی بیان کرد: صنعت، کشاورزی، دامپروری و گردشگری از مهمترین ظرفیت‌های قابل سرمایه گذاری در این استان است که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه این بخش‌ها اشتغال قابل توجهی در سطح استان ایجاد می‌کند.