حدادی فر: در نیم فصل دوم نتایج بدمان را جبران کردیم

ایلنا: بازیکن ذوب آهن اصفهان گفت: درنیم‌فصل دوم توانستیم نتایج بدمان را جبران کنیم تا جایگاهی نسبتا در خور شان ذوب آهن به دست بیاوریم.

حدادی فر: در نیم فصل دوم نتایج بدمان را جبران کردیم

بازیکن ذوب آهن اصفهان گفت: درنیم‌فصل دوم توانستیم نتایج بدمان را جبران کنیم تا جایگاهی نسبتا در خور شان ذوب آهن به دست بیاوریم.

به گزارش ایلنا،  پس ازپایان مسابقه  ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان که با برتری ۳ بر یک شاگردان منصوریان همراه شد قاسم حدادی‌فر درباره این بازی گفت: بازی خیلی مهمی برای ما بود چونکه می خواستیم به جایگاه ششم برسیم و رقیب مستقیم ما برای این جایگاه همین فولاد خوزستان بود. خدا را شکر که توانستیم از موقعیت‌های خودمان استفاده کنیم  و بازی خوبی انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی افزود: امیدوارم در هفته آخر هم بتوانیم جایگاه خودمان را حفظ کنیم .با توجه  به اینکه در نیم فصل اول نتوانستیم نتایج خوبی را بگیریم درنیم‌فصل دوم توانستیم نتایج بدمان را جبران کنیم تا جایگاهی نسبتا در خور شان ذوب آهن به دست بیاوریم.

او درباره نفرات سال آینده ذوب آهن گفت: این سوال به من بازیکن مربوط نمی شود تنها آرزو می کنم هر تصمیمی که گرفته می شود به صلاح تیم و باشگاه ذوب آهن باشد. آقای منصوریان و کادر فنی از روز اولی که آمدند تلاش بسیار زیادی انجام دادند. انشالله هر چه به خیر ایشان و باشگاه است انجام شود تا ذوب‌آهن بهتری را ببینیم . ما باید بتوانیم از همان روز اول لیگ را خوب شروع کنیم و به همان خوبی فصل را به اتمام برسانیم . انصافاً استحقاق ذوب آهن بیشتر از این هست که بخواهد برای جایگاه ششم بجنگد و باید در کورس قهرمانی باشد.

حدادی فر در ارتباط با آخرین بازی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حاشیه های آن گفت: نسبت به این مسائل بسیار زیاد صحبت شده ولی واقعیت این است که از دست ما بازیکنان کاری بر نمی آید و مسئولین باید نسبت به این مسائل واکنش نشان دهد اما واقعا جو بسیار بدی بود که خدا را شکر به خیر گذشت امیدوارم دیگر شاهد این گونه مسائل نباشیم.