۶۶ معلم شاخص و تاثیرگذار استان یزد تجلیل شدند

۶۶ معلم شاخص و تاثیرگذار استان یزد تجلیل شدند

یزد ـ همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، ۶۶ معلم شاخص و تاثیرگذار استان یزد در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استان یزد مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر ، عباسعلی دانافر، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد امشب در مراسم تجلیل از معلمان تأثیرگذار و شاخص استان یزد اظهار داشت: جامعه فرهنگی استان یزد انسان‌های دلسوز، فهیم و اخلاق‌مدار هستند و بی‌شک ۶۶ معلم شاخص و تأثیرگذار، نماینده جامعه معلمان دلسوز و تأثیرگذار استان هستند.

وی بیان کرد: در استان یزد بالغ بر ۱۵ هزار معلم و فرهنگی مشغول به فعالیت هستند که همه آنها دارای سوابق درخشان در تدریس بوده و هر یک به تنهایی می‌توانند الگو باشند.

دانافر با تبریک هفته معلم به تمام معلمان و فرهنگیان استان یزد عنوان کرد: امیدواریم به رغم تمام مشکلات و نواقص موجود، همچون گذشته بتوانیم گامی موثر در اعتلای سطح دانش و فرهنگ این استان برداریم.

به گزارش مهر، در این مراسم که با حضور استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی وی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان یزد، فرمانداران یزد و مهریز، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد و جمعی از مسئولان استان و آموزش و پرورش برگزار شد، از ۶۶ معلم شاخص و اثرگذار استان یزد تجلیل شد.

در این مراسم همچنین مدیران کل آموزش و پرورش استان یزد در ادوار گذشته نیز حضور داشتند.