شن چاله های حریم رودخانه کن سبب بروز سیلاب این رودخانه می شوند

شن چاله های حریم رودخانه کن سبب بروز سیلاب این رودخانه می شوند

تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: شن چاله های حریم رودخانه کن بروز سیلاب و ایمنی بزرگراه شهید بروجردی را تهدید می کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد تقی زاده عصر شنبه در چهارمین جلسه شورای معادن استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد طی سخنانی در خصوص مشکلات و معضلاتی که به واسطه شن چاله‌ها در حال ایجاد شدن است اظهار داشت: مشکلات سیلاب کن و همچنین ایمنی بزرگراه شهید بروجردی را تهدید می‌کند و این تهدید نیز بسیار جدی است همگی در این قالب باید پیگیری شود.

تقی زاده در ادامه با بیان اینکه در جلسات شورای معادن لزوم حضور ستاد اجرایی احساس می‌شود افزود: ۱۰۳ هکتار از این زمین‌ها که دارای مشکل شن چاله‌ها هستند به ستاد اجرایی تعلق دارد و طی تماس‌های تلفنی ستاد اجرایی آمادگی حضور در جلسات را داشته‌اند و تعلل‌هایی برای حضور این ستاد در جلسه صورت گرفته است.

وی گفت: یک کمیته‌ای برای ابعاد گروهی، فنی، اجرایی ساز و کارهای مختلف تشکیل شود که به اتفاق شهرداری منطقه ۱۸ و سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران و عمده مالکین در این کمیته‌ها حاضر شوند تا چاره اندیشی های لازم صورت بگیرد.