۱۸ هزار و ۵۰۰ کیسه «همیان مولا» بین خیران توزیع می شود

۱۸ هزار و ۵۰۰ کیسه «همیان مولا» بین خیران توزیع  می شود

تبریز – مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اجرای طرح «همیان مولا» با توزیع ۱۸ هزار و ۵۰۰ کیسه برای تأمین جیره خشک نیازمندان در ماه رمضان خبر داد.

محمد کلامی، در گفتگو با خبرنگار مهر ، ابراز داشت: طرح «همیان مولا» با پیروی از سیره امام علی (ع) برای تأمین سبد غذایی نیازمندان با توزیع ۱۸ هزار و ۵۰۰ کیسه بین خیران و مراکز نیکوکاری استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند جیره خشک مورد نیاز برای حمایت از نیازمندان و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد را داخل این کیسه‌ها قرار داده و تحویل امدادگران این نهاد دهند تا در بین جامعه هدف تحت حمایت توزیع شود.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی کیسه‌های طرح همیان مولا در محافل و مجالس، مساجد و درب منازل توزیع می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد استان در ماه رمضان تصریح کرد: طرح‌های اکرام ایتام، محسنین، اطعام و افطار نیازمندان، همیان مولا و مفتاح الجنه از جمله طرح‌های مشارکتی این نهاد است که با شعارهای جشن رمضان و ماه بندگی ماه بخشندگی در طول ماه مبارک رمضان در استان اجرا می‌شود.

کلامی همچنین در پایان، رمضان را ماه ضیافت الهی و فرصت ارزشمندی برای کمک به نیازمندان و دستگیری از محرومان دانست و از مردم نیک اندیش استان خواست از طریق کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و نرم افزار موبایلی سنا کمک‌های خود به نیازمندان و مددجویان را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.