اجرای برنامه‌های قرآنی استان بوشهر به صورت ویژه حمایت شود

اجرای برنامه‌های قرآنی استان بوشهر به صورت ویژه حمایت شود

بوشهر - دبیر ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت استان بوشهر گفت: اجرای برنامه‌های قرآنی استان بوشهر به صورت ویژه حمایت شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، نصرالله غزنوی بعد از ظهر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه فعالیت‌های قرآنی تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بوشهر در ماه مبارک رمضان استفاده می‌شود، افزود: این برنامه امسال برای هشتمین سال در استان برگزار می‌شود.

دبیر ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت استان بوشهر تصریح کرد: اجرای برنامه‌های قرآنی استان بوشهر به صورت ویژه حمایت شود و شاهد تأمین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای برنامه باشیم.

وی با اشاره به مشارکت ۳۰۰ نفر در برگزاری این آئین معنوی و با شکوه افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان فضای معنوی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر حکم‌فرما است و مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت حال و هوای خاصی به جامعه داده است.

غزنوی بیان کرد: ترتیل‌خوانی نوای ملکوت تا پایان ماه رمضان هر روز از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ برگزار می‌شود و زمان آئین ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه است.

وی با قدردانی از مردم و خیران در برپایی مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر تصریح کرد: آئین ترتیل‌خوانی نوای ملکوت با مشارکت ۲۰ قاری برجسته استان بوشهر همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.