۲۳ یادمان شهدای گمنام در استان بوشهر بدون اقدام مانده است

۲۳ یادمان شهدای گمنام در استان بوشهر بدون اقدام مانده است

بوشهر - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: ۲۳ یادمان شهدای گمنام در سطح استان بدون اقدام مانده است که انتظار داریم هرچه سریع‌تر تکمیل شوند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار غلامعلی کفاش بعد از ظهر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: امسال برنامه‌های سوم خرداد با محوریت سپاه امام صادق استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های امسال از اول خرداد تا چهارم خردادماه برگزار می‌شود اضافه کرد: برنامه‌ها به دستگاه‌ها ابلاغ شده است و برنامه‌های متنوعی در طول این چهار روز برگزار خواهد شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر از برگزاری همایش پیشکسوتان خبر داد و بیان کرد: برنامه نشست خبری و همایش نیروهای مسلح و غبارروبی قبور شهدا از دیگر برنامه‌های این مناسبت است.

وی از برگزاری حضور نیروهای مسلح در نماز جمعه خبر داد و افزود: یکی از فرماندهان ارشد نظامی نیز قبل از خطبه نماز جمعه سخنرانی خواهد کرد.

سردار کفاش ادامه داد: توقع داریم که همه نهادها و ادارات همچون گذشته همکاری و مشارکت مناسبی در این برنامه‌ها داشته باشند.

وی با اشاره به همزمانی سوم خرداد با لیالی قدر، گفت: انتظار می‌رود که در زمینه فضاسازی به گونه‌ای اقدام شود که حرمت این ایام حفظ شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در سطح استان به مناسبت سوم خرداد خبر داد و اظهار داشت: در همین راستا نمایشگاهی نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۳ یادمان شهدای گمنام در سطح استان بوشهر بدون اقدام مانده است، تصریح کرد: انتظار می‌رود اقدامات لازم برای ساخت این یادمان شهدا در سریع‌ترین زمان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ یادمان شهدای گمنام استان بوشهر به صورت کامل تکمیل شده و هشت یادمان شهید نیز در دست اقدام است، افزود: ۲۳ یادمان شهید گمنام استان بوشهر نیز بدون اقدام مانده است و امیدواریم هرچه سریع‌تر اقدام شود تا بیش از این شرمنده شهدا نشویم.