تعامل مدیران با رسانه ها درراستای ایجاد شفافیت و اعتمادسازی عمومی

تعامل مدیران با رسانه ها درراستای ایجاد شفافیت و اعتمادسازی عمومی

همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بر تعامل مدیران و مسئولان با اصحاب رسانه در راستای ایجاد شفافیت و اعتمادسازی عمومی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام خبر پیگیری مطالبات اصحاب رسانه در نشست تخصصی با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این نشست در رابطه با وضعیت مطبوعات استان همدان و تنگناهای موجود از قبیل کاغذ و برپایی جشنواره مطبوعات منطقه‌ای در شهر همدان، تشکیل شد.

وی افزود: امروز با انفجار اطلاعات تکلیف اصحاب رسانه بسیار سنگین است چرا که باید بدون تعصب اخبار و اطلاعات درست را با تعهد و مسئولیت پالایش کرده و به مردم برسانند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل مدیران و مسئولان با اصحاب رسانه در راستای ایجاد شفافیت و اعتمادسازی عمومی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مدیران و مسئولان موفق است.

وی با اشاره به رویکردها و شیوه‌های نوین اطلاع رسانی تاکید کرد: رسانه‌ای موفق است که آنچه که هست را با رسالت سنگین خود مبنی بر ارتقای آگاهی‌های عمومی با پرهیز از فضا سازی منفی به انجام رساند.

حاجی بابایی به سختی کار اصحاب رسانه نیز اشاره کرد و گفت: این گروه حرفه‌ای در برهه‌های مختلف در سختی ترین شرایط اجتماعی حضور دارند و ایفای نقش می‌کنند.

وی تاکید کرد: با این اوصاف مسئولین باید پاسخگوی مطالبات به حق اصحاب رسانه باشند که در این راستا از ظرفیت‌های مجلس استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای استان همدان در اطلاع رسانی گفت: برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای می‌تواند در ارتقای رویکردهای علمی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی حوزه اطلاع رسانی با توجه به شرایط منطقه تأثیر گذار باشد.