توسعه زیر ساخت های ورزشی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

توسعه زیر ساخت های ورزشی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

شهرکرد- نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه زیر ساخت های ورزشی در چهارمحال و بختیاری ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی کاظمی ظهر شنبه در نشست بررسی پروژه‌های ورزشی با بیان اینکه برای توسعه ورزش باید زیرساخت‌های مناسب در استان فراهم شود، اظهار داشت: ورزشکاران استان استعداد و ظرفیت‌های بالایی برای حضور در لیگ‌ها و مسابقات بزرگ کشوری و بین‌المللی دارند که تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های ورزشی در این مسیر بسیار مهم است.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان‌های اردل، کیار، کوهرنگ و فارسان نیازمند تعامل و پیگیری‌های ادارات ورزش و جوانان و راه و شهرسازی است، تصریح کرد: روند تکمیل و تجهیز پروژه‌های ورزشی این چهار شهرستان باید تسریع شود و در این زمینه پیگیری‌های لازم را نیز از طریق وزارتخانه‌های مربوطه انجام خواهم داد.

وی ادامه داد: بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شناسایی استعدادهای ورزشی در استان چهارمحال و بختیاری باد مورد توجه قرار گیرد و توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در این استان زمینه ساز شکوفایی استعدادهای ورزشی می‌شود.

۴۱ پروژه ورزشی در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.