دمای هوای اصفهان ۱ تا ۲ درجه افزایش خواهد داشت

دمای هوای اصفهان ۱ تا ۲ درجه افزایش خواهد داشت

اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: دمای هوای اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت.

حجت الله علی عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی امروز در استان اصفهان است بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: از روز یکشنبه تا اواسط هفته شاهد ناپایداری‌هایی به شکل افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و گاهی بارش‌های رگباری در استان به ویژه در مناطق غرب، شمال و جنوب استان اصفهان خواهیم بود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده ۱ تا ۲ درجه افزایش خواهد داشت، ابراز داشت: روز شنبه هوای اصفهان صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود و روز یک شنبه نیز هوای اصفهان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: روز دوشنبه نیز هوای اصفهان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و رگبار پراکنده پیش بینی می‌شود.

تا پایان هفته جاری هوای اصفهان سالم پیش بینی می‌شود

علی عسگریان با بیان اینکه به علت گذر امواج ناپایدار در لایه‌های میانی جو تا پایان هفته جاری شرایط برای هوای سالم در اکثر مناطق استان اصفهان انتظار می‌رود، گفت: به هم استانی‌های عزیز توصیه می‌شود در سفر به غرب استان به دلیل احتمال وقوع رگبار بارش با احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش مهر، به دلیل وزش بادهای شدید دمای احساسی بسیار کمتر از دمای واقعی است و توصیه می‌شود هم استانی‌های عزیز ضمن داشتن پوشش مناسب از اطراق در جنگل و زیر درختان بلند و زیر دکل‌های برق پرهیز کنید و چادرهای مسافرتی نیز در پناه ساختمان‌های محکم بنا شود.