ضرورت تقویت پایش تصویری شهر اراک در راستای امنیت اجتماعی

ضرورت تقویت پایش تصویری شهر اراک در راستای امنیت اجتماعی

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر ضرورت تقویت پایش تصویری شهر اراک در راستای ارتقای امنیت اجتماعی این شهر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، بهروز اکرمی ظهر شنبه در حاشیه نشست هم اندیشی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: این جلسه با محوریت کمک به نیروی انتظامی در راستای ارتقای امنیت اجتماعی برگزار و در آن مقرر شد نیروی انتظامی در این رابطه نشست‌های تخصصی با اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و اتاق اصناف استان داشته باشند و نحوه همکاری این سه مجموعه با نیروی انتظامی استان را بررسی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: همچنین مقرر شد با استفاده از ظرفیت قانونی بودجه امسال، برنامه ریزی برای تخصیص اعتبار به منظور نوسازی و بهسازی پاسگاه‌های فرسوده در سطح استان انجام پذیرد.

وی بیان کرد: همچنین مقرر شد نشستی تخصصی بین نیروی انتظامی و هیأت امنای بازار اراک انجام شود و در این هم اندیشی نحوه همکاری مجموعه بازار با نیروی انتظامی برای تأمین امنیت این مجموعه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: همچنین پایش تصویری شهر اراک از جمله مباحث مطرح شده در راستای ارتقای امنیت اجتماعی بود که هم اکنون وضعیت مناسبی ندارد و مقرر شد شهرداری اقدام لازم را در همکاری با نیروی انتظامی برای گسترش پایش تصویری شهر انجام دهد.