۳۶ کیلوگرم مواد مخدر با کنترل راههای مازندران کشف شد

۳۶ کیلوگرم مواد مخدر با کنترل راههای مازندران کشف شد

ساری - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۳۶ کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری ۹۷ نفر از سوداگران مرگ در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ علیرضا ثقفی با اشاره به کشف ۳۶ کیلو مواد مخدر در طرح کنترل محورهای مواصلاتی مازندران گفت: به منظور مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در سطح استان، طرح پاکسازی مناطق آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در سطح استان به اجرا در آمد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: با اجرای این طرح، مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد شهرستان‌های تابعه و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۹۷ خرده فروش مواد مخدر شدند.

به گفته سرهنگ ثقفی در اجرای این طرح که به مدت یک روز به اجرا در آمد ۳۶ کیلو انواع مواد مخدر کشف و ۲۹ دستگاه خودروی حامل مواد نیز توقیف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۵۰ معتاد به مواد مخدر و معرفی آنان به مراکز درمانی استان، تصریح کرد: مواد مخدر پدیده‌ای است استعماری که قدرت‌های سلطه گر به منظور محو ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می‌جویند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، در خاتمه گفت: برای جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم باید برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبه ای صورت پذیرد و نیروی انتظامی نیز قاطعانه باعناصری که در راستای ترویج مواد مخدر و کسب منفعت از این طریق مبادرت می‌ورزند به شدت برخورد می‌کند.