نقش قشر دانشجو در بیانیه گام دوم انقلاب مورد توجه جدی است

نقش قشر دانشجو در بیانیه گام دوم انقلاب مورد توجه جدی است

یزد ـ جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: برای نقش دانشجو در بیانیه گام دوم انقلاب نقشی بسیار مهم و اثرگذار در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، رضا پورشمسی، ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به نقش قشر دانشجو در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب و توسعه کشور اظهار داشت: نقش این قشر در بیانیه گام دوم نیز مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در بیانیه گام دوم، نقش جوانان به ویژه قشر دانشجو بسیار سرنوشت ساز و اثرگذار دیده شده بنابراین برای تحقق این بیانیه باید این قشر را بیش از گذشته مورد توجه قرار داد.

پورشمسی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مواردی که در بیانیه گام دوم مورد توجه قرار گرفته، ویژگی‌های انقلاب اسلامی است که این ویژگی‌ها نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از کشور توسط نخبگان و صاحبان تفکر و اندیشه نیز مورد تحلیل قرار گرفته است.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: این ویژگی نشان از عمق نفوذ ایدئولوژی انقلاب اسلامی در دل مسلمانان و آزادیخواهان جهان دارد.

پورشمسی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه بر عبرت گرفتن از حوادث گذشته و بهره مندی از تجربیات به ویژه برای جوانان تاکید دارند زیرا این مهم می‌تواند در ترسیم و تبیین صحیح مسیری که در پیش‌رو داریم بسیار موثر باشد.

وی به بیان دیگر ابعاد بیانیه گام دوم پرداخت و خاطرنشان کرد: مسئولان، مردم، دانشجویان و همه اقشار باید به اهمیت این بیانیه واقف شوند و در مسیر تحقق آن گام بردارند.

به گزارش مهر، در این مراسم از تلاش‌های سیدحسین راسخی تجلیل و علی پورمیرزایی به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی استان یزد معرفی شد.