فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

زنجان-جانشین سپاه استان زنجان بر استفاده از بستر فضای مجازی در مورد بیان حقایق روز سوم خرداد تاکید کرد و افزود: فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ ابوالفضل طهماسبی ظهر شنبه در جلسه گرامیداشت سوم خرداد در محل استانداری زنجان، از برگزاری بیش از ۳۰۰ برنامه به مناسبت روز سوم خرداد در استان زنجان خبر داد و افزود: این برنامه‌ها توسط سپاه انصار المهدی استان برگزار می‌شود.

وی بر تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان تأکید کرد و گفت: هشت سال دفاع مقدس، جنگ جمهوری اسلامی با استکبار جهانی بود.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان بابیان اینکه فتح خرمشهر، فتح ارزش‌ها بود، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر بزرگ‌ترین واقعه در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است و این واقعه بسیار مهم هرگز فراموش نمی‌شود.

طهماسبی بابیان اینکه باید فلسفه سوم خرداد در جامعه به خوبی تبیین شود، تأکید کرد: اکثر شهدای زنجانی در عملیات بیت‌المقدس شهید شدند.

وی از برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در محل سپاه استان زنجان در روز سوم خرداد خبر داد و گفت: دیدار با خانواده‌های شهدای عملیات بیت‌المقدس، برگزاری یادواره شهدا در استان و غبارروبی مزار شهدا از برنامه‌های مهم در روز سوم خردادماه است.

جانشین سپاه استان زنجان ابراز کرد: ویزیت رایگان بیماران و برگزاری برنامه‌های فرهنگی در تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج از برنامه‌های دیگر سپاه استان در روز سوم خرداد است.

طهماسبی بر استفاده از فضای مجازی در خصوص بیان حقایق روز سوم خرداد تاکید کرد و افزود: فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.