درگیری پلیس با اراذل و اوباش در اسلامشهر

فرمانده انتظامی اسلامشهر از درگیری پلیس با تعدادی از اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری ها ۲ پلیس و یک شرور زخمی و ۵ نفر از این افراد هنجارشکن دستگیر شدند.

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی اسلامشهر از درگیری پلیس با تعدادی از اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری ها ۲ پلیس و یک شرور زخمی و ۵ نفر از این افراد هنجارشکن دستگیر شدند.

سرهنگ مسعود صفایی در خصوص درگیری شب گذشته پلیس با اراذل و اوباش در اسلامشهر اظهار داشت: مأمورین انتظامی اسلامشهر پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر شرارت تعدادی از افراد ناباب در خیابان ۲۰ متری امام خمینی (ره) با کارهای اطلاعاتی اقدام به شناسایی این افراد هنجارشکن کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از اخذ مجوز از مرجع قضائی و با درگیری فیزیکی و شدید با این هنجارشکنان تعداد ۵ نفر از آنها را دستگیر کرده و تحویل دستگاه قضائی دادند.

فرمانده انتظامی اسلامشهر اضافه کرد: تعدادی از این افراد دارای سابقه شرارت و درگیری با پرونده مفتوح در دستگاه قضائی هستند.

وی افزود: ۲ نفر از نیروهای انتظامی اسلامشهر در این درگیری به صورت سطحی زخمی شدند، که بحمدالله حال آنها رضایت بخش است و نیز یک نفر از افراد شرور نیز با تیراندازی پلیس مجروح شد.

صفایی خطاب به هنجارشکنان گفت: پلیس با تمام هنجارشکنان به شدت برخورد خواهد کرد.