کالاهای اساسی به وفور در بازار وجود دارد

کالاهای اساسی به وفور در بازار وجود دارد

زنجان- رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: بازرسی ها و نظارت از بازار به صورت مستمر انجام شده و تمام کالاهای اساسی مردم به وفور وجود دارد.

اسماعیل مسلمی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه طی ماه مبارک رمضان تقاضای مردم زیاد می‌شود، افزود: در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از ۱۵ اردیبهشت‌ماه با همکاری اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی نظارت ویژه‌بر بازار آغاز شده است.

وی اظهار کرد: در کنار اجرای این طرح کالای اساسی موردنیاز گوشت قرمز و مرغ منجمد و برنج به‌وفور در بازار تأمین‌شده و شهروندان زنجانی به‌راحتی می‌توانند اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: متأسفانه برخی‌ها در استان برای آشفته کردن بازار دست‌به‌کار شدند تا آرامش مردم را به هم بزنند ولی کالاها و اقلام اساسی مردم در ماه مبارک رمضان به‌وفور وجود دارد.

مسلمی تأکید کرد: با متخلفینی که اقدام به گران‌فروشی و کم‌فروشی بکنند برخورد شده و به تعزیرات حکومتی استان معرفی می‌شوند.

وی افزود: رسیدگی به شکایات شهروندان زنجانی در خصوص اقلام موردنیاز، شیرینی، آجیل و غذا خوری‌ها توسط ناظرین و بازرسین خارج از نوبت انجام می‌شود و شهروندان زنجانی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ازجمله گران‌فروشی، درج نکردن قیمت و عدم صدور فاکتور و کم‌فروشی با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت زنجان ابراز کرد: نظارت ویژه و مستمر در بازار مورد تأکید سازمان است و با احتکار و گران‌فروشی به‌شدت برخورد خواهد شد.