رئیس گشت اراضی شهرداری چابهار به قتل رسید

شهردار چابهار گفت: احمد محمدی مشهور به سیاوش رئیس گشت اراضی شهرداری چابهار توسط افراد ناشناس با سلاح گرم به قتل رسید.

محمد یونس حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: رئیس گشت اراضی این شهرداری در حین گشت‌زنی و ماموریت توسط افراد ناشناس زخمی و به بیمارستان منتقل شد ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان‌باخت.

وی با محکوم کردن این حادثه ناگوار خاطرنشان کرد: مرحوم محمدی از نیروهای جسور و کاری شهرداری بود که امیدواریم افراد مسلح حمله‌کننده به این کارمند وظیفه‌شناس توسط مسئولان قضایی و امنیتی دستگیر و به‌سزای اعمالشان برسند.

شهردار چابهار بیان کرد: هماهنگی و پیگیری لازم با مسئولان امنیتی و قضایی انجام شده و شورای تامین شهرستان چابهار پیگیر این موضوع است.

سرپرست فرمانداری چابهار نیز با تایید کشته شدن رئیس گشت اراضی شهرداری توسط افراد مسلح ناشناس خواستار پیگیری و دستگیری قاتل یا قاتلان مرحوم محمدی شد.

رحمدل بامری افزود: نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی باید با سارقان مسلح در شهرستان چابهار برخورد کنند تا شاهد چنین حوادث ناراحت کننده باشیم.

محمدی بیش از 6 سال سابقه فعالیت در شهرداری چابهار دارد که تاکنون در قسمت‌های عمرانی، دبیر ستاد بازآفرینی بافت فرسوده شهری و گشت اراضی شهرداری مشغول به خدمت بوده است.

پیکر مرحوم محمدی پس از تشییع امروز یکشنبه از طریق فرودگاه کنارک به تهران و سپس به شهرستان قائمشهر استان مازندران محل سکونتش منتقل شد.