مرحله سوم توزیع لوازم خانگی بین سیل زدگان گلستانی انجام شد

مرحله سوم توزیع لوازم خانگی بین سیل زدگان گلستانی انجام شد

گمیشان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: مرحله سوم توزیع کالاهای لوازم خانگی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بین مددجویان کمیته امداد امام (ره) شهرستان گمیشان انجام شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدمهدی سلمان زاده شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با حضور مسئولان شهرستانی، فرماندار و اعضای شورا تامین، ائمه جمعه و جماعات اهل تسنن و خانواده های شهدای واقعه واژگونی قایق در گمیشان سومین مرحله توزیع لوازم خانگی در گلستان انجام شد.

وی افزود: این کالاها شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو، قابلمه و ظروف است که شنبه با همکاری گروه های جهادی همکار ستاد و به مناسبت چهلمین روز شهادت ایثاگران با نام «کاروان شهدای مدافع شهر» در شهرستان گمیشان و شهرهای گمیش تپه، خواجه نفس و سیمین شهر و روستاهای بصیرآباد، قرنجیگ یک، دو، سه و چهار، چارقلی، گامیشلی و غیره توزیع شد.

سلمان زاده گفت: از مجموع چهار هزار لوازم خانگی تهیه شده تعداد ۸۰۰ بسته اختصاص به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دارد که به تدریج پس از اعلام لیست از سوی کمیته امداد استان توزیع می شود.

وی گفت: از جمله ویژگی های این مسأله می توان به عمل به وعده های داده شده از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، تسریع در تهیه و توزیع لوازم زندگی و نگاه به نیازمندان واقعی اشاره کرد.