مرد شیشه ای، خانواده دوستش را قتل عام کرد

یکشنبه یکم اردیبهشت گزارش ناپدید شدن یک خانواده سه نفره - پدر، مادر و دختر 8 ساله - از اهالی روستای کلاته ورامین به پلیس گزارش شد.

در حالی که تحقیقات برای یافتن سرنخی از این خانواده توسط پلیس و پویش‌های مردمی در شبکه‌های مجازی آغاز شده بود، کارآگاهان با پیگیری‌های میدانی و بررسی آخرین تماس‌های تلفنی زن و مرد جوان، دریافتند یکی از همکاران نزدیک پدر 36 ساله خانواده آخرین فردی بوده که با وی تماس گرفته بود. به این ترتیب کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، صبح دیروز مخفیگاه این مرد 28 ساله را شناسایی و وی را برای بازجویی به کلانتری منتقل کردند.

اعتراف هولناک

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی شرق استان تهران درباره جزئیات این پرونده به خبرنگار «ایران» گفت: «با توجه به اینکه همه سرنخ‌ها نشان می‌داد متهم جوان آخرین فردی باشد که با این خانواده در ارتباط بوده است، بازجویی‌های تخصصی از او انجام شد و این مرد که مظنون اصلی پرونده بود در برابر شواهد و مدارک مجبور به اعتراف شد و از راز این جنایت پرده برداشت.»

وی افزود: «قاتل که مجرد است با مرد مقتول در کشتارگاه همکار بود و با هم رفت و آمد خانوادگی نیز داشتند. براساس اعترافات متهم او روز یکم اردیبهشت در حالی که شیشه مصرف کرده، با مقتول بر سر مسائل ناموسی درگیر شده ونخست پدر خانواده و سپس همسر و دختر 8 ساله او را به قتل رسانده است. او پس از این جنایت هولناک برای اینکه ردی از خود باقی نگذارد، اجساد را به باغ خانه منتقل و هر سه را همانجا دفن کرده بود.

با اعتراف متهم، کارآگاهان به خانه مقتول رفته و با اطلاعاتی که قاتل داده بود، اجساد دفن شده را پیدا کردند. تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: ایران