نساجی تیمی جنگنده است/در بازی فولاد هر بازیکن به اندازه ۴نفر دوید

نساجی تیمی جنگنده است/در بازی فولاد هر بازیکن به اندازه ۴نفر دوید

اهواز - سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد در مقابل تیم نساجی مازندران با تلاش فراوان به دنبال کسب پیروزی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر از سید محمد علوی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نساجی مازندران، اظهار کرد: بازی فردا برای استقلال خوزستان خیلی اهمیت دارد برای پیروزی به میدان می‌رویم و تلاش می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم؛ نساجی یک تیم جنگجو است آنها مثل ما جنگنده هستند مقابل نفت مسجدسیلمان نشان دادیم برای هر توپ برنامه داریم و زحمت می‌کشیم. آنالیز خوبی از نفت مسجد سلیمان داشتیم و فردا با تلاش فراوان به دنبال کسب پیروزی هستیم.

وی در باره ضعف تیم خود در هنگام دریافت گل اول عنوان کرد: در بازی با فولاد به بازی برگشتیم اما کم تجربگی کردیم و بازی را به دست خودمان خواباندیم در بازی نفت مسجد سلیمان هم نشان دادیم که می‌توانیم گل نخوریم و به دنبال گلزنی باشیم؛ بازیکنان ما در آن مسابقه هر کدام به اندازه چهار نفر دویدند در این هفته در کنار جنگندگی به دنبال گلزنی هم هستیم.

سرمربی استقلال خوزستان: در مورد این مسئله که چقدر ایمان دارند که در لیگ برتر می‌مانند گفت: روی کاغذ شانس داریم اما در واقعیت نه؛ خودمان را نمی‌توانیم گول بزنیم من به عنوان یک مربی جوان کار خودم را می‌کنم و می‌خواهم خودم را نشان دهم. بازیکنانمان هم همین شرایط را دارند، آنها هم الان برای اهداف خودشان و اینکه سال بعد مورد اقبال سایر تیم‌ها قرار می‌گیرند بازی می‌کنند و فوتبال پاکی را به نمایش می‌گذارند ما می‌خواهیم نشان دهیم که سقوط حق‌مان نبوده است و اگر آن ۶ امتیاز اضافه شود نباید سقوط می‌کردیم مدیریت باشگاه به دنبال بازگرداندند ۶ امتیاز است تا این اتفاق بیفتد.

علوی در این مورد که چقد احتمال بازگشت شش امتیاز به استقلال خوزستان وجود دارد، عنوان کرد: تحریم هم تأثیر گذار بوده است شاید با استفاده از همین موضوع بتوانیم ۶ امتیاز را بازگردانیم.