۱۲مجروح در برخورد مینی‌بوس با تریلی در مشهد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: دقایقی قبل یک دستگاه تریلی با مینی‌بوس در حوالی شهرک نیروی هوایی مشهد تصادف کرد که براثر آن 12 نفر مصدوم شدند.

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری 125، مهدی رضایی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: دقایقی قبل در حوالی شهرک نیروی هوایی، حدفاصل پل غدیر و میدان بار رضوی حادثه تصادفی رخ داد که به علت تصادف تریلی با مینی‌بوس ۱۲ نفر مصدوم شدند.

رضایی ادامه داد: خودروی مینی‌بوس سرویس کارکنان کارخانه با ۱۵ سرنشین در حال حرکت بود که ۱۱ تن از آن‌ها در این حادثه مجروح شدند.

۱۲مجروح در برخورد مینی‌بوس با تریلی در مشهد

وی بیان کرد: بر اثر شدت بروز این حادثه که موجب انحراف مینی‌بوس به لاین راست جاده و قیچی کردن خودروی تریلی شد، راننده هر دو خودرو نیز مصدوم و به‌اتفاق دیگر مصدومان حادثه روانه بیمارستان شدند.

رضایی یادآور شد: تیم امداد و نجات و پیشگیری از حریق دو ایستگاه ۹ شهدا و ۲۰ آتش‌نشانی مشهد ضمن رهاسازی راننده مینی‌بوس از کابین به‌هم‌پیچیده خودرو، با برقراری ایمنی در محل و پیشگیری از حریق احتمالی به‌واسطه نشت سوخت از هر دو خودرو از بروز حادثه دیگری جلوگیری کردند و با تحویل محل به عوامل انتظامی به عملیات خود خاتمه دادند.