زنگ قاتل خبر از جنايت داد

تحقیقات جنایی برای رمزگشایی از جنایت در گاراژ حاشیه اتوبان چمران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، ساعت 20 روز گذشته مرد میانسالی در تماس با پلیس از وقوع جنایت در گاراژش در حاشیه اتوبان چمران خبر داد. دقایقی بعد تیمی از ماموران کلانتری شهرک غرب به محل جنایت در حاشیه اتوبان رفته و با جسد مرد ناشناسی در اتاقک نگهبانی روبرو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران بلافاصله وی به همراه تیم جنایی پلیس آگاهی در محل جنایت که انباری متروکه  بود حاضر شدند.

 صاحب گاراژ در تحقیقات به ماموران گفت: ساعتی قبل نگهبان گاراژ و انبار به نام مراد با من تماس گرفت و مدعی شد فردی را در داخل اتاقک نگهبانی به قتل رسانده است. ابتدا باور نکردم اما چندباری با تلفن همراهش تماس گرفتم که گوشی خاموش بود. برای بررسی موضوع به گاراژ آمدم و با جسد دست و پا بسته فرد ناشناسی روبرو شدم.  

در ادامه با بررسی جسد مشخص شد مقتول حدودا 30 ساله است که به علت خفگی جان باخته اما روی بدنش اثرات درگیری و اصابت جسم نوک تیز وجود دارد.

در حالیکه تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت ادامه داشت یکی از دوستان قاتل که در محل حضور داشت  در تحقیقات به بازپرس ویژه قتل تهران گفت: ساعتی قبل به گاراژ آمدم و دیدیم مراد مقتول را طناب پیچ کرده است. وقتی علت را جویا شدم او مدعی شد مرد جوان کارتن خواب است و با هم مواد مصرف می کنند اما مقتول پول و مواد مراد را برداشته و نمی دهد. از او خواستم او را رها کند و از گاراژ خارج شدم. ساعتی بعد وقتی بازگشتم متوجه شدم مراد مرد کارتن خواب را خفه کرده است.  

در ادامه با دستور انتقال جسد مرد کارتن خواب به پزشکی قانونی، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی با دستور محسن مدیر روستا بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقاتشان را برای شناسایی هویت مقتول و دستگیری مرد نگهبان به عنوان عامل جنایت آغاز کردند.  

انتهای پیام/