۵۰۰ نفر در برنامه مجری شو در قزوین شرکت کردند

۵۰۰ نفر در برنامه مجری شو در قزوین شرکت کردند

قزوین- رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: ۵۰۰ نفر از علاقمندان جوان، نوجوان و بزرگسال در برنامه مجری شو شرکت کردند و با قضاوت داوران ۳۰ مجری برتر نفر برگزیده شدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم اختتامیه جشن بزرگ مجری شو به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان چهارشنبه شب با حضور حکمت الله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، مهدیه سادات قافله باشی، منیره قوامی عضو شورای اسلامی شهر قزوین، محمد درافشانی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و جمعی از خانواده‌ها در محل فرهنگسرای بانو برگزار شد.

محمد درافشان در این مراسم گفت: اولین جشنواره مجری شو به همت شورای اسلامی و سازمان فرهنگی شهرداری قزوین از ۲۵ مهرماه سال گذشته کلید خورد و تا ۲۸ فروردین ماه امسال ادامه یافت و امشب منتخبین جشنواره معرفی می‌شوند.

وی افزود: مهمترین هدف ما ارتقا سخن وری و شناسایی و کشف استعدادهای نهفته در میان رده‌های سنی مختلف و انتقال آرا و تجارب ارزشمند صاحبان ایده و تجربه در این بخش است تا بتوانیم از این ظرفیت در استان استفاده کنیم.

درافشان تصریح کرد: توحه به استاندارد سازی عملکرد مجریان در سمینارها، همایش‌ها و برنامه‌های مختاف و استفاده از مجریان جوان و جدید در برنامه‌های شهرداری از دیگر اهداف ما در برگزاری جشن مجری شو بود.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین یادآورشد: با انتخاب هیئت داورانی از افراد باسابقه از تهران تلاش شد قضاوت عادلانه ای در این زمینه صورت گیرد و در این میان شاهد استقبال خانواده‌ها از این رویداد فرهنگی بودیم.

درافشان گفت: از میان ۵۰۰ نفر از شرکت کنندگان تعداد ۷۰ نفر برای اجرای صحنه‌ای انتخاب شدند و در نهایت در سه رده کودک و خردسال، نوجوان و بزرگسال افراد برتر انتخاب شدند.

وی افزود: در کنار نفرات اول تا سوم هر رده برای ایجاد انگیزه در میان افراد در هر رده از هفت نفر و نیز دو مجری خردسال زیر هفت سال تجلیل شد.

در ادامه مجریان منتخب در رده‌های سنی خردسال و کودک، نوجوان و بزرگسال معرفی شدند.

در بخش مجریان خردسال کمتر از هفت سال از ترنم جمشید پور و شمایل ملاعلی پور تجلیل شد.

در بخش کودکان نفرات اول به صورت مشترک میکروفون زرین و لوح یابود به فاطمه زهرا رضایی و کیاووش سروش تعلق گرفت.

همچنین پرهام شعبانی دوم شد و امیر مهدی جعفری در رده سوم جای گرفت.

در این بخش از هفت نفر نیز تجلیل شد.

در بخش نوجوانان سهیل عمویی اول شد، گلاره کلهر چگینی در رده دوم قرار گرفت و بهاره گیلانیان سوم شد.

در این بخش نیز از هفت نفر تجلیل شد.

در بخش بزرگسالان محسن مومنی در رده نخست جای گرفت و سمیه بازیار دوم شد و سپیده علی مردانی درمکان سوم ایستاد.

در این رده نیز از هفت مجری تجلیل شد.