خانواده‌های شهدا پیام‌رسان امنیت هستند

خانواده‌های شهدا پیام‌رسان امنیت هستند

بوشهر - معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: خانواده‌های شهدا پیام رسان امنیت و آسایش در جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجید خورشیدی پیش از ظهر سه‌شنبه در دیدار با خانواده سردار شهید یوسف بردستانی در بردخون اظهار داشت: در ابتدای سفر به شهرستان‌ها و مناطق حضور در جمع خانواده‌های شهدا را در برنامه داریم تا توشه‌ای از این راه حاصل شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر افزود: خانواده‌های شهدا پیام رسان امنیت و آسایش جامعه و میراث ارزشمند شهدا هستند که به خوبی برای پایداری و تحقق اهداف نظام اسلامی ایثارگرانه تلاش کردند.

وی اضافه کرد: شیرزنان این مرز و بوم با حفظ جایگاه شهدا و دنباله روی از آنان، در تربیت فرزندان شهدا تلاش کردند و آنان را برای خدمت به جامعه اسلامی پرورش دادند.

حضور در بین خانواده شهدا وظیفه مسئولان است

فرماندار شهرستان دیر نیز گفت: بخش بردخون دارای ۲۱ شهید گرانقدر است که شهید یوسف بردستانی به عنوان یکی از فرماندهان شهید به عنوان شهید شاخص شناخته می‌شود و افتخاری برای شهرستان دیّر است.

کریم علی حسنی افزود: حضور در جمع خانواده‌های شهدا و تکریم از آنان وظیفه همه مسئولان و مدیران است تا فرهنگ شهادت و ایثار همچنان در جامعه نهادینه شود.

در ادامه نیز همسر شهید ضمن ذکر خاطراتی از سردار شهید یوسف بردستانی، از حضور مسئوولان تقدیر نمود.

در پایان نیز به رسم یادبود لوح و هدیه‌ای تقدیم همسر شهید یوسف بردستانی شد.

سردار شهید یوسف بردستانی در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع شهادت رسید و پیکر مظهرش پس از چند ماه به شهر بردخون زادگاهش رسید و بعد از تشییع بر دستان مردم بخش بردخون در گلزار شهدای این شهر دفن شد.