اوساگوآنا: کیفیت فنی لیگ ایران بالاست

کریستین اوساگوآنا، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ترسی از تقابل با صدرنشین لیگ برتر نداریم و برای برد به میدان خواهیم رفت.

خبرگزاری تسنیم: کریستین اوساگوآنا با اشاره به آخرین وضعیت ذوب‌آهن و نتایج خوبی که این تیم در بازی‌های اخیر گرفته است، گفت: تیم ما در بهترین شرایط ممکن به سر می‌برد. در لیگ قهرمانان آسیا با شکست دادن الوصل امارات موقعیت خوبی در گروه خودمان پیدا کردیم و خوشبختانه در لیگ برتر هم با چند نتیجه خوب توانستیم خودمان را چند پله بالا بکشیم. ما در لیگ برتر از پنج بازی اخیر 13 امتیاز گرفته‌ایم و این نشان می‌دهد که ذوب‌آهن در یک مسیر خوب قرار گرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن از گروه خودش در لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد، عنوان کرد: شانس بالایی برای صعود داریم و بازی بعدی با الوصل هم بسیار مهم است. ما شخصیت تیمی خودمان را در این گروه نشان دادیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی هم نتایج خوبی گرفته و به عنوان تیم صدرنشین صعود کنیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد بازی تیمش برابر پرسپولیس و اینکه برخی معتقدند ذوب‌آهن حتی در زمین خودش هم کار سختی برابر پرسپولیس دارد، تصریح کرد: این درست است که با صدرنشین لیگ روبه‌رو می‌شویم، ولی ترسی از پرسپولیس نداریم. ما در بازی‌های اخیر نشان دادیم که تیم پرقدرتی هستیم و برای اینکه نتایج خوب‌مان را ادامه دهیم، در بازی با پرسپولیس هم دنبال برد هستیم. امیدوارم روز خوب و کم اشتباهی را پشت سر بگذاریم.

اوساگوآنا همچنین راجع به بازی در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: کیفیت فنی لیگ ایران بالاست و قدرت فنی تیم‌ها هم نزدیک به هم است. من نسبت به گذشته توانستم که بیشتر خودم را برای بازی در لیگ ایران هماهنگ کنم و مشکل خاصی را احساس نمی‌کنم.