فوتبال جهان| اهانت بازیکن لاتزیو به کارمند معلول باشگاه میلان

فوتبال جهان - هافبک برزیلی تیم آبی‌پوش شهر رم پس از شکست اخیر این تیم در خانه میلان به یکی از کارمندان این باشگاه اهانت کرده است.

فوتبال جهان| اهانت بازیکن لاتزیو به کارمند معلول باشگاه میلان

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مساجروی ایتالیا، لوکاس لیوا، هافبک لاتزیو پس از باخت یک بر صفر اخیر تیمش مقابل میلان در ورزشگاه سن‌سیرو به «یوگو آله‌وی» مدیر رسانه‌ای باشگاه میلان که دارای ناتوانی جسمی است توهین کرده است.

طبق گزارش این نشریه، بازیکن برزیلی لاتزیو که به دلیل درگیری بازیکنان دو تیم در مقطع پایانی بازی با خشم میدان را ترک کرد، با مدیر رسانه‌ای روسونری که با استفاده صندلی چرخدار حرکت می‌کند، درگیری لفظی پیدا کرده و به او گفته «همان جایی که هستی بشین و دهانت را ببیند!».

جمله‌ طعنه‌آمیزی که بازیکن لاتزیو به کار می‌برد، آله‌وی را خشمگین و منجر به پاسخ می‌کند و به این ترتیب در پشت صحنه مسابقه نیز یک درگیری که از چشم هواداران و دوربین‌های تلویزیونی پنهان ماند، شکل می‌گیرد.

عذرخواهی باکایوکو و گتوسو بابت حرکت تمسخرآمیز با پیراهن آچربی

بازی تیم‌های میلان و لاتزیو با توجه به رقابت این دو تیم در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، تنش و حساسیت بالایی داشت و به همین دلیل در جریان بازی بازیکنان دو تیم بارها با یکدیگر درگیر شدند و تمسخر پیراهن فرانچسکو آچربی، بازیکن لاتزیو توسط دو بازیکن روسونری (تیموئه باکایوکو و فرانک کسیه) هم مزید بر علت شد که تنش‌ها افزایش پیدا کند. گفته می شود که کسیه، باکایوکو، آندره‌آ برتالوچی، لوئیز فلیپه و پاتریچ همگی بازیکنانی هستند که به دلیل نقش‌آفرینی در جنجال پایان بازی، جریمه خواهند شد.

انتهای پیام/