فوتبال جهان| انتخاب کریستین اریکسن کدام تیم است؟

فوتبال جهان - هافبک تیم فوتبال تاتنهام به پیوستن به تیمی خاص تمایل نشان داد.

فوتبال جهان| انتخاب کریستین اریکسن کدام تیم است؟

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کریستین اریکسن که جدایی‌اش در پایان فصل جاری از تاتنهام محتمل به نظر می‌رسد، مورد توجه دو باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید قرار دارد. منچستری‌ها در حالی این هافبک دانمارکی را جزو اولویت‌های خود برای فصل نقل‌وانتقالات پیش‌رو قرار داده‌اند که با جدایی احتمالی خوان ماتا و آندر هررا، نیاز مبرم به تقویت خود در پست هافبک دارند.

در سوی دیگر با پایان این فصل، اریکسن تنها 12 ماه دیگر از قراردادش با تاتنهام باقی خواهد ماند و مدیران این باشگاه انگلیسی نمی‌خواهند این هافبک دانمارکی را که تمایلی به تمدید قراردادش نشان نداده، به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهند. طبق گزارش‌ نشریه انگلیسی «دیلی اکسپرس» دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام در نظر دارد اریکسن 27 ساله را در ازی 100 میلیون یورو بفروشد.

مذاکرات تاتنهام و اریکسن برای تمدید قرارداد به بن‌بست خورد

«دیلی اکسپرس» خبر داد کریستین اریکسن هم ترجیح می‌دهد از بین دو گزینه‌ای که پیش‌روی خود دارد، رئال مادرید را انتخاب کند. مدیران باشگاه تاتنهام نیز در پی تنشی که در روابط‌شان با باشگاه منچستریونایتد بر سر انتقال دیمیتار برباتوف به اولدترافورد در سال 2008 به وجود آمد، تمایل دارند اریکسن را به رئال مادرید بدهند.

رئال مادرید از این اختلاف دو باشگاه تاتنهام و منچستریونایتد در سال‌های اخیر به خوبی استفاده کرده و به ترتیب لوکا مودریچ و گرث بیل را در حالی که شیاطین سرخ هم نسبت به جذب آنها علاقه‌مند بود به ترتیب در سال‌های 2012 و 2013 به خدمت گرفت. منچستریونایتد در سال 2017 هم نظرش معطوف به جذب اریک دایر شده بود، اما تاتنهام مانع این انتقال شد و در نهایت من‌یونایتد اقدام به جذب نمانیا ماتیچ کرد.

انتهای پیام/