بررسی طرح حمایت مجلس از سپاه در دستورکار نمایندگان

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از بررسی طرح تقویت جایگاه سپاه در نوبت عصر امروز مجلس خبر داد.

بررسی طرح حمایت مجلس از سپاه در دستورکار نمایندگان

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه‌شنبه 27 فروردین) قوه مقننه، گفت: اولین دستور جلسه نوبت بعد از ظهر امروز بررسی کلیات طرح تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

گفتگو|معاون پارلمانی سپاه: بی تأثیر بودن هزینه " 7 تریلیون دلاری آمریکا" ترامپ را عصبانی کرده است

وی افزود: بنابراین  نمایندگان مخالف و موافق طرح مذکور ساعت 13 تا 14 اسامی خود را برای اظهار نظر در پارلمان به هیئت رئیسه اعلام کنند.

به گزارش تسنیم، بعد از اقدام مسئولان آمریکایی مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح 2 فوریتی را برای مقابله به مثل  با این اقدام و قرار دادن نیروهای آمریکا در غرب آسیا به عنوان نیروهای تروریستی.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: پس از اقدام خصمانه آمریکا در قراردادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرحی را به تصویب رساندند که در آن با اقدام آمریکا مقابله به مثل شده و نیروهای آمریکا در غرب آسیا به عنوان نیروهای "تروریستی" شناخته و اعلام می‌شود.

کلیات و جزئیات این طرح در جلسه روز  گذشته(دوشنبه 26 فروردین) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به تصویب رسید و امروز در جلسه مجلس بررسی می‌شود.

انتهای‌پیام/