سارقان منازل را شناسایی کنید

رئیس پلیس آگاهی استان البرزبا اشاره به دستگیری سارقان منزل که اقدام به ۹۰ فقره سرقت در استان‌های مختلف کرده بودند از شهروندان خواست چنانچه به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند به پلیس آگاهی البرز مراجعه کنند.

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس آگاهی استان البرزبا اشاره به دستگیری سارقان منزل که اقدام به ۹۰ فقره سرقت در استان‌های مختلف کرده بودند از شهروندان خواست چنانچه به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند به پلیس آگاهی البرز مراجعه کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان کرجی مبنی بر سرقت منزل به روش "تخریب در" با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله تحقیقات میدانی آغاز و در بررسی‌های تکمیلی ماموران محرز شد که سارقان با ۲ دستگاه خودرو سمند و پژو ۲۰۷ که پلاک آن‌ها مخدوش شده و پوشاندن چهره اقدام به سرقت از منازل شهر کرج می‌کنند.

سارقان منازل را شناسایی کنید

سرهنگ نادربیگی افزود: باانجام اقدامات گسترده پلیسی و مراقبت‌های شبانه روزی در نهایت، در اواسط فروردین ماه سال جاری، مخفیگاه متهم اصلی در "محمدشهر" کرج شناسایی و به همراه یکی از همدستانش دستگیر و از آن‌ها یک دستگاه خودرو سمند توقیف شد.

وی گفت:: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر زیادی اموال سرقتی شامل لوازم مسروقه، طلا، اشیاء زینتی و قیمتی به ارزش ۴ میلیارد تومان کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر ۹۰ فقره سرقت از منازل با تشکیل یک باند ۳ نفره در سطح شهر کرج و حومه، استان تهران و سمنان اعتراف کردند که با راهنمایی متهمان و تلاش شبانه روزی کارآگاهان، همدست آن‌ها نیز دستگیر شد.

سرهنگ نادربیگی افزود: تا کنون ۴۵ نفر از مالباختگان شناسایی شدند و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به سرقت‌های متعدد اعضای باند مذکور در سراسر کشور، دادستان شهرستان کرج دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را صادر کرد تا چنانچه شهروندان از سوی این افراد و یا به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند جهت اعلام شکایت یا پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان البرز به آدرس میدان طالقانی –ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند.