نماینده بروجرد: تمام زندگی مردم پلدختر در گل رفته/ مردم در عسر و حرج هستند

اکنون در پلدختر هستم، وضعیت خوب نیست. مردم پلدختر در عسر و حرج هستند. تمام زندگی مردم بخش غربی پلدختر در گل رفته است.

یک عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با ابراز تاسف نسبت به وضعیت نامطلوب پلدختر تاکید کرد: مردم پلدختر در عسر و حرج هستند.

عباس گودرزی در خصوص آخرین وضعیت مناطق سیل زده حوزه انتخابیه خود بیان کرد: استان لرستان در این روزها به شدت درگیر سیل بوده است. بسیاری از کشاورزان آسیب دیده‌اند و بسیاری از منازل ضمن این‌که آسیب دیده‌اند با مشکل فرو رفتن در گل دست و پنچه نرم می‌کنند. متاسفانه کشاورزان بروجرد خیلی آسیب دیده‌اند لازم است که به کشاورزان در این خصوص به صورت ویژه توجه شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت پلدختر اظهار کرد: اکنون در پلدختر هستم، وضعیت خوب نیست. مردم پلدختر در عسر و حرج هستند. تمام زندگی مردم بخش غربی پلدختر در گل رفته است. بسیجیان از خانه‌هایی که در گل رفته‌اند کار خود را آغاز کرده‌اند، گل‌ها را از این منازل خارج می‌کنند و در صورتی که نیاز به استخراج آب باشد در این حوزه نیز فعالیت خود را انجام می‌دهند. سپاه و ارتش نیز در جهت خروج گل و پاکسازی گل‌ها از معابر و راه‌ها تلاش زیادی می‌کند. در مرحله‌ بعد مسئولان باید به ترمیم زیرساخت‌ها توجه زیادی داشته باشند که البته بخش قابل توجهی از این زیرساخت‌ها مانند آب، برق و گاز فراهم شده است. در این زمینه یک همت و عزم جدی باید مورد توجه قرار گیرد تا مردم به وضعیت قبلی خود بازگردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در اینجا یک حس همنوعی و انسان‌دوستی موج می‌زند. عزیزانی از شهرستان‌های مختلف آمده‌اند و برای کمک‌رسانی تلاش می‌کنند. برای مثال هر کدام یک محل و یا در برخی موارد یک خانه را برای پاکسازی تحویل گرفته‌اند ولی لازم است که امکانات بیشتری به این عزیزان برسد. علی رغم این‌که تمام دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح و عزیزان دیگر تلاش‌های زیادی را انجام می‌دهند اما باز هم نیاز شدیدی به کمک وجود دارد. امیدواریم خدا کمک کند که از این وضعیت به سلامت عبور کنیم.

منبع: ایسنا