پل عابر در اثر برخورد جرثقیل شکست / جاده همدان به تهران مسدود شد

رییس پلیس راه استان همدان گفت: شکستن پل بر اثر برخورد جرثقیل آب و فاضلاب به آن، موجب مسدود شدن جاده همدان به تهران شده است. شب گذشته جرثقیل آب و فاضلاب اقدام به جابجایی لوله‌هایی با هدف جلوگیری از بروز سیلاب و هدایت آب‌های سطحی کرده بود که این خودرو با پل عابر پیاده در جاده تهران برخورد و موجب شکسته شدن پل شد.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: شکستن پل بر اثر برخورد جرثقیل آب و فاضلاب به آن، موجب مسدود شدن جاده همدان به تهران شده است.

سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا بیان کرد: شب گذشته جرثقیل آب و فاضلاب اقدام به جابجایی لوله‌هایی با هدف جلوگیری از بروز سیلاب و هدایت آب‌های سطحی کرده بود که این خودرو با پل عابر پیاده در جاده تهران برخورد و موجب شکسته شدن پل شد.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: شکسته شدن پل و سقوط آن بر روی جاده موجب مسدود شدن یک لاین شده و از لاین مقابل نیز تردد به کندی صورت می‌گیرد.

سرهنگ عزیزی گفت: ارتفاع پل عابر پیاده با زمین پنج و نیم متر است و رعایت نکردن ارتفاع بار عامل بروز این سانحه بوده است.

وی افزود: تلاش‌های برای بریدن قطعات پل و جابجایی آن ادامه دارد، اما هم اینک راه مسدود است.

تردد در جاده‌های همدان نیازمند زنجیرچرخ است
رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بارش برف تمامی جاده‌های این استان را لغزنده کرده و تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

سرهنگ عزیزی اضافه کرد: تردد از جاده همدان - کرمانشاه، همدان - کردستان، همدان - ملایر، سوباشی کبودراهنگ، نهاوند به سمت ملایر و کنگاور و ملایر به اراک و بروجرد نیازمند استفاده از زنجیر چرخ است.

ریزش برف از شامگاه یکشنبه در استان همدان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه