۱۱ کشته و ۱۹ مصدوم در راه‌های مواصلاتی کشور طی ۲۴ ساعت اخیر

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به تشریح جزییات حوادث جاده‌ای طی یک ۲۴ ساعته اخیر پرداخت.

سرهنگ نادر رحمانی در تشریح حوادث جاده‌ای در یک روز گذشته گفت: حوالی ساعت ۶:۵۰ دقیقه بامداد دوشنبه در کیلومتر ۱۷ کمربندی بمپور در استان سیستان و بلوچستان یک دستگاه پژو ۴۰۵ به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شد که در این حادثه سه تن کشته و سه تن مجروح شدند.

وی از برخورد یک دستگاه مینی‌‌بوس بنز با ١١ سرنشین با کامیون کشنده ولوو در کیلومتر ۱۵ کمربندی شیراز خبر داد و اظهار داشت: این حادثه که حوالی ساعت ۷:۳۰ دقیقه بامداد دوشنبه به دلیل عدم توجه به جلوی راننده مینی‌‌بوس داد یک کشته و ۹ مجروح بر جای گذاشت.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به حادثه دیگری در جنوب استان سیستان و بلوچستان اشاره و تصریح کرد: حوالی ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه روز یکشنبه در کیلومتر ۱۰۵ محور گل‌‌افشان در محدوده پلیس‌‌راه چابهار بر اثر انحراف به چپ یک دستگاه ساینا و برخورد با پراید شش تن مجروح شدند.

رحمانی ادامه داد: حوالی ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه یکشنبه در محور سرباز در جنوب استان سیستان و بلوچستان در پی تجاوز به چپ سواری ساینا و برخورد آن با یک دستگاه اتوبوس ولوو متاسفانه دو تن از سرنشینان ساینا جان باختند.

وی از برخورد مرگبار یک دستگاه پژو ۲۰۶ با پراید حوالی ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه یکشنبه در کیلومتر ۱۰ محور بروجرد اراک خبر داد و خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه پنج تن کشته و یک تن مجروح شدند.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، بنابر نظر کارشناسان پلیس‌‌راه استان، مقصر این حادثه ۵۰ درصد راننده پژو ۲۰۶ به دلیل انحراف به چپ و ۵۰ درصد سازمان راهداری محل به علت عدم نصب موانع جداکننده فیزیکی تشخیص داده شده است.

منبع: ایلنا