پیش بینی بارش 100 میلی متری در کامیاران/ لغو مرخصی مدیران بحران

فرماندار شهرستان کامیاران، با توجه به پیش بینی بارش 100 میلی متری در کامیاران طی روزهای آینده ضمن اعلام آماده باش کامل به اعضای ستاد بحران، تمام مرخصی‌های اعضای این ستاد را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

مسعود الماسی در دومین جلسه ستاد بحران با اشاره به پیش بینی بارش 100 میلی متری شهرستان کامیاران بر لزوم آمادگی کامل دستگاه‌های عضو ستاد بحران تاکید و اظهار کرد: تمام مرخصی مدیران عضو ستاد بحران تا اطلاع ثانوی لغو خواهد شد و لازم است نیروها و امکانات خود را در حال آماده باش کامل قرار دهند.

وی تصمیم‌های ستاد بحران در سال گذشته را خوب توصیف کرد و افزود: با اجرایی شدن مصوبات این ستاد خوشبختانه در چند روز گذشته علیرغم شدت بارندگی‌ها مشکل خاصی متوجه شهروندان نشده است .

فرماندار شهرستان کامیاران، با اشاره به بخشی از مصوبات از قبیل بازکردن دریچه تحتانی سد گاوشان، جابه جایی خط لوله گاز مسیر کامیاران به مریوان، اجرای طرح‌های آبخیزداری و حذف موانع دید در مسیر جاده کامیاران به سمت سنندج، خاطرنشان کرد: در سال 98 نیز با اخذ تصمیم‌های در راستای منافع مردم امیدواریم کمتر شاهد اتفاقات ناگور باشیم .

الماسی در پایان یادآور شد: رفتار و فرهنگ هر جامعه در کم یا زیاد شدن آسیب‌ها موثر خواهد بود بنابراین آموزش از اصولی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

منبع: ایسنا