همه راه‌های روستایی سوادکوه باز است

رئیس اداره راهداری سوادکوه گفت: همه راه‌های روستایی سوادکوه باز است.

فارس: شیروان مظلومی با اشاره به رانش‌های پی‌ در پی همراه با بارندگی شدید در این شهرستان اظهار کرد: شاهد تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان راهداری همراه با تجهیزات و ماشین‌آلات مختلف بودیم.

وی افزود: ریزش‌برداری و پاک‌سازی محور با توجه به حجم ترافیک سنگین اجرایی شد و در حال حاضر عبور و مرور در مسیر‌های مواصلاتی در حال انجام است.

همه راه‌های روستایی سوادکوه باز است

رئیس اداره راهداری سوادکوه با بیان اینکه جاده 8 روستا‌یی که به‌دلیل بارش برف مسدود شده بودند، بازگشایی شد و برای حضور در روستای اتو که مسیر آن به‌دلیل رانش مسدود شده بود، از جاده جایگزین استفاده می‌شود؛ مسیر عبور و مرور همه روستا‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در حال استفاده است.

همه راه‌های روستایی سوادکوه باز است

* محور سوادکوه بار ترافیک مازندران را به دوش کشید

رئیس پلیس راهور سوادکوه با اشاره به اینکه محور سوادکوه بار ترافیک مارندران را به دوش کشید، گفت: با مسدود شدن محورهای هراز و کندوان بار ترافیک مازندران بر دوش محور سوادکوه افتاد و هر دو مسیر رفت و برگشت بار ترافیکی سنگینی را تحمل کرد.

همه راه‌های روستایی سوادکوه باز است

محمد صادقی با بیان اینکه پلیس سوادکوه با اتخاذ تدابیر لازم ترافیک سنگین سه محور که وارد سوادکوه شدند را مدیریت کرد، افزود: ازطرفی بارندگی هوا و لغزنده بودن جاده هم بر سنگینی ترافیک اضافه کرد ولی با اعزام تیم‌های کمکی از پلیس راهور استان و استفاده حداکثری از ظرفیت نیروهای شهرستان، حجم سنگین ترافیک ورودی و خروجی، کنترل و مدیریت شد.

وی از طرح جدید پلیس راهور ناجا در اعلام تخلفات رانندگی خبر داد و خاطرنشان کرد: در طرح جدید برای اعلام پیامکی تخلفات رانندگی که در سوادکوه در حال اجراست، تخلفات به‌صورت بر‌خط و به صورت پیامکی بلافاصله بعد از اعمال قانون به شماره همراه مالک خودرو ابلاغ می‌شود.