یک کشته در سانحه جاده‌ای در محور ساوه-همدان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با پژو پارس در آزادراه ساوه- همدان، یک کشته و دو مجروح برجای ماند.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با پژو پارس در آزادراه ساوه- همدان، یک کشته و دو مجروح برجای ماند. ایرج کهریزی در بیان جزئیات این تصادف اظهار داشت: در حادثه‌ای که بامداد جمعه، بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر ۲ آزاد راه ساوه- همدان به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودروی سمند به علت شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و یکی از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده خودروی سمند نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال داده شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: کارشناس تصادفات پلیس راه، علت این سانحه را عدم توجه به جلوی راننده خودروی سمند بیان کرده است.

وی از رانندگان خواست تا با توجه به بار سنگین ترافیکی محورهای مواصلاتی در ایام نوروز، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را سرلوحه کار خود قرار داده و از عجله و شتاب در هنگام رانندگی که حوادث جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت، خودداری کنند.