آتش‌سوزی فروشگاه زنجیره‌ای در کرمان مهار شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: با تلاش چندین ساعته هشت تیم اطفای حریق این سازمان، آتش‌سوزی فروشگاه زنجیره‌ای در کرمان کنترل و اطفاء شده است.

تابناک: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: با تلاش چندین ساعته هشت تیم اطفای حریق این سازمان، آتش‌سوزی فروشگاه زنجیره‌ای در کرمان کنترل و اطفاء شده است.

علی عسکری اظهار داشت: پس از اعلام خبر وقوع آتش‌سوزی در فروشگاه زنجیره‌ای رفاه شهر کرمان واقع در خیابان شهید مطهری در ساعت ۲۲ و ۴۸ دقیقه شامگاه پنجشنبه اول فروردین ماه، به سرعت تیم‌های اطفاء حریق سازمان آتش‌نشانی وارد عمل شدند و در دقایق ابتدایی حریق را کنترل و این آتش‌سوزی در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد جمعه به صورت کامل توسط آتش‌نشانان خاموش شد.

وی اظهار کرد: آتش‌نشانان پس از اطفاء کامل آتش‌سوزی اقدام به تخلیه دود از محل آتش‌سوزی کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان عنوان کرد: با توجه به حجم وسیع آتش‌سوزی، ۱۱ خودروی آتش‌نشانی به همراه ۴۱ آتش‌نشان به صورت مستقیم در عملیات اطفاء حریق فروشگاه زنجیره‌ای رفاه شهر کرمان شرکت داشتند.

وی بیان کرد: علت این آتش‌سوزی توسط کارشناسان این سازمان در حال بررسی است و خوشبختانه این حادثه خسارات جانی و هیچ مصدومی نداشته است.