چهارشنبه سوری امسال سنندج بدون هیچ گونه حادثه آتش سوزی سپری شد

‌رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه بیش از 100 نفر از آتش نشانان و نیروهای عملیاتی این سازمان شب گذشته در آماده باش کامل بودند، گفت: خوشبختانه چهارشنبه سوری امسال بدون هیچ گونه حادثه آتش سوزی سپری شد.

‌سهیل فضل وزیری‌ در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: چهار شنبه آخر هر سال متاسفانه به دلیل برخی رفتارهای نادرست تبدیل به حوادث ناگوری برای شهروندان می شود، اما خوشبختانه چهارشنبه سوری امسال سنندج بدون هیچ گونه حادثه آتش سوزی سپری شد.

وی افزود: این سازمان در راستای آگاه سازی و کاهش حوادث در چهارشنبه آخر سال اقدامات لازم نظیر چاپ بنر و بروشور و حضور کارشناسان این سازمان در بین دانش آموزان اقدام کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج، عنوان کرد: از دهم اسفند ماه با توجه به شلوغی هسته مرکزی سطح شهر بواسطه خرید عید و در راستای تسریع در امدادرسانی در مواقع بروز حوادث دو اکیپ آتش‌نشانی در سطح شهر مستقر بودند.

فضل وزیری افزود: شب گذشته هم بیش از 100 نفر از آتش نشانان در ایستگاه های مختلف سطح شهر در آماده‌باش کامل بودند.

وی گفت: یک اکیپ سیار از نیروهای آتش نشانی هم در مسیر ورودی سنندج – همدان بواسطه حضور جمعی از شهروندان در این مسیر مستقر شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد: خوشبختانه با تعامل وهمکاری شهروندان چهار شنبه سوری امسال سنندج بدون هیچ گونه حادثه آتش سوزی سپری شد.