واکنش جالب ندود به احتمال محرومیت رونالدو از سوی یوفا

نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس نسبت به احتمال محرومیت فوق‌ستاره پرتغالی بانوی پیر از سوی اتحادیه فوتبال اروپا واکنش نشان داد.

خبرگزاری میزان- نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس نسبت به احتمال محرومیت فوق‌ستاره پرتغالی بانوی پیر از سوی اتحادیه فوتبال اروپا واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پاول ندود پس از مشخص شدن آژاکس به عنوان حریف تیم فوتبال یوونتوس در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به این قرعه به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: نه خوشحال هستم و نه ناراحت. دو بازی زیبا از این دو تیم را شاهد خواهیم بود. از بازی آژاکس مقابل رئال مادرید واقعاً خوشم آمد، بنابراین باید در تقابل با آن‌ها جانب احتیاط را رعایت کنیم.

نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود کریستیانو رونالدو به خاطر شادی گلش در بازی برگشت دو تیم یوونتوس و اتلتیکومادرید در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ممکن است با محرومیتی از سوی یوفا مواجه شود، اظهار داشت: تمامی بازیکنان ما با تلاش‌شان دو بازی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا در پیش دارند و باید با اشتیاق فراوان به مصاف آژاکس بروند. بابت محرومیت رونالدو هم هراسی ندارم. شادی گل کریس هم چیزی بود که در زمین باقی ماند. در واقع او پس از توهین‌های زیادی که در مادرید و حتی بازی برگشت از جانب هواداران حریف شنید، خودش را با آن شادی گل خالی کرد. من فکر نمی‌کنم محرومیتی برای رونالدو لحاظ شود.

یوونتوس در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین ۹۸) در خانه آژاکس به میدان می‌رود و در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین ۹۸) در بازی برگشت در تورین پذیرای نماینده هلند خواهد بود.