تخریب داربست بزرگراه ستاری را بست

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از حادثه تخریب داربست ساختمان در حال ساخت در جنوب به شمال بزرگراه ستاری خبر داد.

خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از حادثه تخریب داربست ساختمان در حال ساخت در جنوب به شمال بزرگراه ستاری خبر داد.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: ساعت ۱۴ و ۲ دقیقه ظهر امروز حادثه تخریب داربست ساختمان درحال ساخت در بزرگراه ستاری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گزارش شد.


وی در ادامه افزود: بلافاصله فاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شده‌اند. محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که بخشی از نمای ساختمان را داربست فلزی کار کرده بودم و گونی کشی کرده بودند بر اثر شدت باد و طوفانی که ظهر امروز در تهران رخ داده بود داربست‌های تعبیه شده در آنجا ریزش کرده بود و به قسمت کناری اتوبان ریخته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد:متاسفانه دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه خودرو پژو آردی به دلیل ریختن داربست‌ها بر روی آن‌ها دچار حادثه و تخریب شده بودند.

وی ادامه داد:خوشبختانه این حادثه فقط خسارت مالی به همراه داشت که خودروی پژو آردی بیش از دو خودروی دیگر دچار خسارت شده بود. عزیزان توجه داشته باشند که با توجه به ایام پایانی سال و وضعیت آب و هوایی شاهد تخریب داربست‌های ساختمان‌های در حال ساخت هستیم و شهروندان عزیز ایمنی لازم را در خصوص داربست‌ها رعایت کنند.