مرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ای

کارگر ۲۲ ساله بر اثر سقوط از طبقه هفتم به طبقه منفی دو، جان باخت.

خبرگزاری تسنیم : کارگر ۲۲ ساله بر اثر سقوط از طبقه هفتم به طبقه منفی دو، جان باخت.

ساعت ۰۸:۵۰ صبح امروز حادثه سقوط کارگر در یک ساختمان در دولت‌آباد، ابتدای بلوار قدس، کوچه سنگبریها به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بی‌درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۱۴ به همراه گروه امداد و نجات دو این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

مرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ای

به گفته توکل قاسم‌پور؛ رئیس ایستگاه ۱۴ آتش‌نشانی تهران، کارگر ۲۲ ساله‌ای حین کار در یک ساختمان هشت طبقه در حال ساخت، به علت نامشخصی از طبقه هفتم به طبقه منفی دو (در انتهای چاهک آسانسور) سقوط کرده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی وارد چاهک آسانسور شده و با استفاده از برانکارد مخصوص، کارگر مصدوم را به بیرون از چاهک منتقل کردند.

مرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ای

قاسم‌پور تصریح کرد: پس از انتقال وی به محیط امن و تحویل به عوامل اورژانس مشخص شد این فرد به علت شدت صدمات وارده جان خود را از دست داده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به کارگران ساختمانی و مهندس ناظر ساختمان، جسد متوفی را برای بررسی علت مرگ، نحوه وقوع این حادثه و انتقال به پزشکی قانونی تحویل عوامل انتظامی دادند.

مرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ایمرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ایمرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ایمرگ کارگر ۲۲ ساله پس از سقوط ۹ طبقه‌ای