بهره برداری از خط ۷ با رعایت ملاحظات ایمنی/‌افتتاح ایستگاه هلال احمر با بلندترین پله برقی ایران

مدیرعامل شرکت راه‌آهن تهران و حومه گفت: تامین ایمنی خط ۷ با اتکا به مدل‌سازی ها، انجام شده است و تمامی استاندارد‌های لازم را دارد.

خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت راه‌آهن تهران و حومه گفت: تامین ایمنی خط ۷ با اتکا به مدل‌سازی ها، انجام شده است و تمامی استاندارد‌های لازم را دارد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان علی امام با اشاره به اینکه ۷.۵ کیلومتر از مترو خط ۷ مترو روز شنبه با حضور شهردار و اعضای شورای شهر افتتاح می‌شود، گفت: بخش شمالی این خط از ایستگاه نواب صفوی تا میدان صنعت شامل دو ایستگاه تربیت مدرس و میدان صنعت خواهد بود.

وی افزود: ایستگاه هلال احمر نیز که در برنامه افتتاح خرداد ۹۶ به صورت ناقص مورد بهره برداری قرار گرفت، روز شنبه آغاز به کار می‌کند.

به گفته مدیرعامل شرکت راه‌آهن تهران و حومه بلندترین پله برقی ایران به طول ۱۸ متر در ایستگاه هلال احمر نصب شده است.

وی درمورد ایمنی خط ۷ گفت: این خط به صورت فاز بندی و تامین استاندارد‌ها در بخش ایمنی تکمیل شده است و در حال حاضر در سطح قابل قبولی از مدل سازی‌های انجام شده، قرار دارد. بهره برداری از سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی، بهره‌برداری از سیستم مکانیزه کنترل قطار و تجهیزات (سیگنالینگ) با بهترین برند جهانی در اوج تحریم‌ها از فعالیت‌های شاخص انجام شده در فاز دوم بهره برداری به شمار می‌رود.

گزارش مشکل
متروشهرداریخط ۷