دستبند متهمان آنها را لو داد

دزدان موتورسیکلت که پس از دستگیری موفق به فرار از دادسرا شده بودند دستبند به دست در ساختمانی نیمه ساز پنهان شدند اما مأموران کلانتری دستگیرشان کردند.

روزنامه ایران: دزدان موتورسیکلت که پس از دستگیری موفق به فرار از دادسرا شده بودند دستبند به دست در ساختمانی نیمه ساز پنهان شدند اما مأموران کلانتری دستگیرشان کردند.

نیمه شب سه‌شنبه چهاردهم اسفند، مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۳ بازار در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که در یک ساختمان نیمه کاره دو مرد ناشناس را که سعی داشتند با یک کاپشن روی دست‌هایشان را بپوشانند، مشاهده کردند.

با توجه به این موضوع، مأموران برای بررسی شرایط، مسیر خود را به سمت این افراد تغییر داده که در همین لحظات متهمان از محل متواری شدند و در حین فرار این افراد، مأموران متوجه شدند که آنها دستبند به دست دارند.

مأموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و آنها را تعقیب کردند تا در نهایت متهمان را دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری ۱۱۳ بازار منتقل کردند.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که هر دو نفر به جرم سرقت موتور سیکلت از سوی مأموران کلانتری ۱۰۱تجریش بازداشت شده‌ اما در یک فرصت مناسب از دادسرا متواری شده‌اند. آنها بعد از فرار می‌خواستند در خانه دوستشان مخفی شوند اما او را پیدا نکرده و درنهایت در خیابان‌های اطراف بازار سرگردان شدند که مأموران به آنها مشکوک شده و دستگیرشان کردند.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به سرقت موتور سیکلت و جیب‌بری اعتراف کرده و برای ادامه روند بررسی به کلانتری ۱۰۱ تجریش منتقل شدند.