تصادف خودروی زائران در جاده دهلران - اندیمشک یک کشته بر جا گذاشت

ایلام - ایرنا - تصادف خودروی سواری پراید حامل زائران اربعین حسینی در جاده دهلران - اندیمشک یک کشته و چهار مجروح بر جا گذاشت.

تصادف خودروی زائران در جاده دهلران - اندیمشک یک کشته بر جا گذاشت
تصادف خودروی زائران در جاده دهلران - اندیمشک یک کشته بر جا گذاشت

به گزارش خبرنگار ایرنا، این حادثه صبح پنجشنبه بدلیل سرعت زیاد، ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و برخورد با درخت در این جاده ارتباطی روی داد.

پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر مستقر در پایگاه جاده ای به یاری مصدومان شتافته و 2 نفر از مصدومان را به مراکز درمانی دهلران و 2 نفر دیگر را به مراکز درمانی خوزستان منتقل کردند.

به گزارش ایرنا، این روزها و در آستانه اربعین حسینی تردد وسایل نقلیه از جاده های ارتباطی دهلران به سمت مرز مهران و استان خوزستان بسیار زیاد است و باعث ترافیک نیمه سنگین در این مسیرها شده است.

آشنا نبودن رانندگان غیر بومی به وضعیت جاده ها، کم عرض و 2 طرفه بودن، خستگی ناشی از سفر پیاده به عتبات عالیات و عجله رانندگان برای زودتر رسیدن، احتمال وقوع حوادث ناگوار رانندگی را افزایش داده است.

در 24 ساعت گذشته چند مورد تصادف رانندگی در مسیرهای ارتباطی استان ایلام روی داد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما در این حوادث چند نفر مجروح شدند.

علت وقوع این حوادث بی احتیاطی و عجله و شتاب رانندگان گزارش شده است بنابراین پلیس راه از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد ضمن همکاری با عوامل پلیس از سبقت و سرعت غیر مجاز پرهیز کرده تا سفر ایمنی داشته باشند.

به گزارش ایرنا، براساس تصمیمات مسئولان ستاد مرکزی اربعین ورود خودروهای زائران از سمت استان های بالادستی ایلام به سمت مهران مسدود شده و این خودروها به سمت مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان هدایت می شوند.

بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام تاکنون بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

خبرنگار: علی رضازاده ** انتشار دهنده: فاطمه نوری جهانگرد

7175/1042انتهای پیام /*

گزارش مشکل
ایلامرانندگان