فوتبال جهان| روبن بازی برگشت بایرن مونیخ - لیورپول را از دست داد

فوتبال جهان - بال هلندی تیم فوتبال بایرن مونیخ نمی‌تواند این تیم را در بازی خانگی برابر قرمزپوشان مرسی‌ساید همراهی کند.

فوتبال جهان| روبن بازی برگشت بایرن مونیخ - لیورپول را از دست داد

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آرین روبن نمی‌تواند بایرن مونیخ را در حساس‌ترین بازی این فصلش همراهی کند. این بال هلندی که سابقه بدی در زمینه مصدومیت دارد، دچار مصدومیتی شده است که او را از بازی برگشت باواریایی‌ها مقابل لیورپول در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها باز می‌دارد.

نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ با تأیید مصدومیت بازیکن کهنه‌کار تیمش در مقطعی که دیگر بال باوریایی‌ها کینگسلی کومان هم مصدوم و خانه‌نشین شده، گفت: آرین روبن از ناحیه ساق پا مصدوم شده است و به بازی نمی‌رسد. کومان در مسیر بازگشت قرار دارد و ما امیدواریم که او بتواند خودش را به بازی مقابل لیورپول برساند. آرین اما قطعاً برای آن بازی آماده نخواهد بود.

در همین حال کورنتین تولیسو، دیگر هافبک باواریایی‌ها هم که در ماه سپتامبر از ناحیه رباط زانوی آسیب دید هنوز آماده بازگشت به میادین نشده است. گفته می‌شود که او تا پایان ماه مارس نمی‌تواند بازی کند. کواچ درباره تولیسو هم گفت: ما انتظار داریم که تولیسو در پایان ماه برگردد.

خط قرمز یواخیم لوو روی نام سه ستاره بایرن مونیخ

بایرن مونیخ امروز در بوندس‌لیگا میزبان ولفسبورگ است و 4 روز بعد در آلیانتس آره‌نا میزبان لیورپول خواهد بود. مصاف دو تیم در دور رفت بدون گل تمام شد.

انتهای پیام/