حفاری معابر کرج ممنوع شد

معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ویژه کرج گفت: هرگونه حفاری درمعابر این شهرستان از 15 اسفنده ماه جاری تا پس از تعطیلات نوروز ممنوع است.

حسین شریف کاظمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تصمیم با هدف ایجاد بسترها و امکانات خدماتی، گردشگری برای رقم خوردن سفری خاطره انگیز برای مسافران نوروزی اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: افزایش سهمیه نانوایی های مسیر گردشگران، تهیه سرویس های بهداشتی سیار و آماده باش به مراکز عمومی برای اسکان موقت از دیگر تمهیدات پیش بینی شده دراین زمینه است.

شریف کاظمی گفت: پیش بینی سوخت لازم در جایگاه های سوخت و 2 سایت اسکان موقت در جاده کرج - چالوس ازدیگر موضوعات موردتوجه برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی است.

معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری کرج اظهارداشت: با مشارکت شهرداری های کرج، کمالشهر و آسارا و بخشداری های مرکزی و آسارا و سایر ادارات متولی امر، نسبت به پاکسازی مسیرها و استقبال از بهار انجام می شود.

شریف کاظمی تاکید کرد: تا جایی که این امکان وجود دارد بسترهای خدمات الکترونیک باید افزایش یابد تا اقداماتی از قبیل خرید بلیط نوروزی به کاهش ترددهای درون شهری منتهی شود.