دستگیری کلاهبردار ۲۵۰ میلیاردی در گلستان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار ۲۵۰ میلیارد ریالی با ۳۰ شاکی در شهرستان علی آباد کتول خبر داد.

پایگاه خبری پلیس: سردار "علی اکبر جاویدان" در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند دریافت وام از بانک‌های سطح استان با سند مالکیت افراد و سرمایه گذاری در امور گردشگری از آنان کلاهبرداری کرده، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

دستگیری کلاهبردار ۲۵۰ میلیاردی در گلستان

وی ادامه داد: ماموران پس از بررسی‌های میدانی و تحقیقات گسترده پلیسی صورت گرفته دریافتند که این متهم هیچ گونه اقدامی در خصوص سرمایه گذاری در امور گردشگری انجام نداده و پس از کلاهبرداری از شهروندان به استان خراسان رضوی متواری شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: طی هماهنگی با مقام قضائی و اخذ نیابت، ماموران در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

سردار جاویدان افزود: متهم در تحقیقات اولیه و پس از ارائه مستندات غیرقابل انکار پلیس، به ۳۰ فقره کلاهبرداری به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان علی آباد کتول اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان مراقب اینگونه افراد سودجو باشند و ضمن توجه به توصیه‌ها و هشدار‌های انتظامی، در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.