دستگیری زوج قاچاقچی با ۲۹ کیلو تریاک

زن و شوهر جوان که با همدستی راننده اتوبوس قصد داشتند 29 کیلو تریاک را از جنوب کشور به تهران منتقل کنند از سوی پلیس دستگیر شدند.

روزنامه ایران: زن و شوهر جوان که با همدستی راننده اتوبوس قصد داشتند 29 کیلو تریاک را از جنوب کشور به تهران منتقل کنند از سوی پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ محمد بخشنده- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ- در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور به تهران را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم با همکاری همسرش تحت پوشش مسافر قصد انتقال مواد مخدر را دارد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی، اتوبوس حامل این افراد شناسایی شد، گفت: با دریافت مجوز از مقام قضایی، اتوبوس در بزرگراه شهید کاظمی متوقف و زن و شوهر حامل مواد مخدر دستگیر شدند.

در بازرسی از این زوج ۲۹ کیلو و ۵۰ گرم تریاک که به‌طرز ماهرانه‌ای در اتوبوس جاساز شده بود، کشف شد و راننده اتوبوس نیز به اتهام همکاری با این افراد دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد که پس از تشکیل پرونده برای هر سه نفر برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.